Karakovan Honeycomb 1750gr.

Karakovan Honeycomb 1750gr.

Karakovan Honeycomb 1750gr.

  • ₺450.00

  • Ex Tax: ₺450.00

Gündoğmuş Çağşır (Çaşır) Balı

Doğa harikası torosların zirvesinde otantik özelliği bozulmayan, yayla ve akarsuları, krater gölleri, zengin bitki örtüsü ile Gündoğmuş yöresi arılar için adete bulunmaz bir bal deposu görevini görür...

İşçi arıların çiçek nektarlarından topladıkları nektarı kendi enzimleri ile karıştırarak kovan içinde biriktirdiği bala çiçek balı adı verilmektedir. 

Doğal çiçek balı, yiyeceklere ve içeceklere eklendiğinde işlem görmüş şeker gibi kandaki şeker oranını arttırmaz. Bal, düzenli tüketildiğinde vücudun zararlı hücrelerden arınmasını sağlayarak kansere zemin hazırlayan sağlık sorunlarını ortadan kaldırır.

Sindirim sistemi için mucizevi bir gıda maddesi olan çiçek balını ılık suya ekleyerek tükettiğinizde midenizi arındırarak bağırsaklarda toksin birikmesinin önüne geçmektedir.

Eklemlerde veya kemiklerde meydana gelen kireçlenme, iltihaplanma gibi sağlık sorunlarının önüne geçmenizi sağlar.

Bir bardak ılık suya atacağınız bir miktar çiçek balı ile vücudunuzdaki kötü kolesterolü düşürebilirsiniz. Aynı zamanda damar tıkanıklığının da önüne geçerek kalp hastalıkları yaşama riskinizi en aza indirir.

Antibiyotik özelliğe sahip olan çiçek balı, bağışıklık sisteminizin de güçlenmesini sağlayan, cildinizde oluşan deformeleri gidererek cilt sağlığınızı da koruyan bir gıda maddesidir.

There are no reviews for this product.

Write a review

Please login or register to review
Testimonial